ZABIEGI KOSMETYCZNE NA RATY

about us

 

MediRaty

Zabiegi kosmetyczne na raty

Szanowni Klienci

W związku z podpisaniem umowy o współpracy, z przyjemnością informujemy, że L Bioline Gabinet Kosmetologii Profesjonalnej  został zarejestrowana w systemie MediRaty (RATALNIE.COM.S.A.).

Informujemy, że ze wszystkich usług kliniki możesz korzystać bez angażowania własnych środków i opłacić koszty zabiegów w ratach. MediRaty to pierwszy w Polsce program finansowania usług kosmetycznych i medycznych w ratach . MediRaty posiadają szeroki wachlarz finansowania zabiegów oraz bardzo dogodne warunki finansowe sprawiają, że MediRaty są doskonałym rozwiązaniem jeśli chcą Państwo skorzystać z usług kosmetologicznych lub z dziedziny medycyny estetycznej na najwyższym poziomie, ale bez zbędnego obciążania budżetu domowego. Więcej informacji o usługach i płatnościach ratalnych znajduje się na stronie internetowej MediRaty.pl.

Co wyróżnia MediRaty

 • Minimum formalności: wystarczy zgłoszenie telefoniczne lub przez formularz elektroniczny.
 • Możliwość uzyskania finansowania od 500.00 zł do 50 000 zł po standardowej weryfikacji telefonicznej (ok. 15 min.) i podpisaniu umowy dostarczonej przez kuriera – nawet w dniu zgłoszenia.
 • Ustalenie ilości, jaka Cię interesuje ( 6, 12, 24, 36, 48 lub 60 rat)
  Brak wstępnych opłat i najniższe oprocentowanie.
 • Długi okres spłaty: do 5 lat (60 miesięcy).

 Jak uzyskać finansowanie – krok po kroku

Możliwe jest złożenie wniosku o MediRaty za pośrednictwem internetu - kliknij baner powyżej, on-line. e-Mediraty to elektroniczny system składania wniosków o pożyczkę na usługi kosmetyczne w trzech prostych krokach bez pośrednictwa weryfikatora i w dowolnym momencie (24h). Od teraz możesz bezpiecznie i komfortowo złożyć wniosek przez Internet bez wychodzenia w domu. (link do wniosku on-line) Dzięki tej aplikacji Klient, który zna już wstępny termin i koszt zabiegu kosmetycznego może w prosty sposób złożyć wniosek podając niezbędne dane. Decyzję otrzyma nawet w ciągu 5 minut! W sytuacjach nietypowych do Klienta oddzwoni Konsultant MediRat.

Wniosek online (samodzielna weryfikacja)

Weryfikacja z Konsultantem

Jeżeli Klient preferuje weryfikację i uzyskanie finansowania w asyście Konsultanta MediRat wystarczy przesłać prosty formularz zgłoszeniowy (Imię, Nazwisko, e-mail – lbioline@gmail.com oraz nr tel.) aby Konsultant mógł oddzonić w dogodnej dla Pacjenta porze lub samemu skontaktować się telefonicznie z Konsultantem: 801 000 265 lub 22/266 83 70 (z tel. kom.) codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-18.00.

 • L Bioline ustala koszt usług kosmetycznych bezpośrednio z Klientem.
 • Konsultant MediRaty  kontaktuje się z Państwem telefonicznie, weryfikuje Państwa zdolność kredytową i przedstawia indywidualną ofertę ratalną.
 • Klient, który zaakceptował ofertę otrzymuje od kuriera umowę do podpisania.
 • Po podpisaniu umowy na konto L Bioline przekazywane są środki finansowe a Klient może rozpocząć zaplanowane zabiegi kosmetyczne.
 • Spłata w ratach następuje wg harmonogramu dołączonego do umowy.
Kontakt

L Bioline - Kosmetyka Profesjonalna

ul. Walońska 7/3 50-413 Wrocław
Rejestracja: 606 92 72 72
Informacja: 532 175 200