Opinie naszych klientów

Dorota Kosicka

Chodzę do L Bioline już od dłuższego czasu przeważnie na zabiegi na twarz zawsze byłam zadowolona z efektów oraz jakości wykonania zabiegu , ostanio salon zakupił nowe urzadzenie RF Frakcyjny wreście rozprawie się ze swoimi rozstępami po porodzie.

Kasia

Miła obsługa, wysoki poziom obsługi i usługa.

Małgorzata Krupa

Byłam na zabiegu kriolipolizy bardzo dobry zabieg , obwód w pasie o rozmiar mniejszy już po 1 miesiącu

Jula

Ostrzykiwanie cellulitu - Świetny efekt zabiegów, nie spodziewałam się, aż tak widocznej zmiany. Dodatkowo bardzo dobre ceny zabiegów. Na pewno odwiedzę wkrótce salon po raz kolejny.

Olga

Endermologia - Super zabieg, dający bardzo szybkie efekty. Pierwsza wizyta w salonie zaliczona do jak najbardziej udanych. Na pewno jeszcze nie raz skorzystam, miła obsługa i profesjonalny sprzęt do zabiegów.

Dominika

Korzystam z usług salonu bardzo regularnie zawsze miła, uśmiechnięta i profesjonalna obsługa, duży wybór zabiegów w promocyjnych cenach i ogólnie miła atmosfera w salonie

Gosia Matuszczak

RF frakcyjny Świetna usługa za nieduże pieniądze, efekty mnie zaskoczyły pozytywnie ,korzystam z usług bardzo często i jestem mega zadowolona.

Natalia Piotrowicz

Zabieg endermologia + lipomax - efekty bardzo dobre , widoczne zmniejszenie cellulitu i ujędrnienie skóry

Joanna Kozakiewicz

Z pełną odpowiedzialnością polecam Icoone , efekt po 6-ciu zabiegach jest rewelacyjny , niemalże natychmiastowa poprawa wyglądu i jędrności skóry jak również "efekt uboczny" w postaci zgubienia 3 cm w pasie :) Pani Monika ...przesympatyczna , pełna wiedzy i profesjonalizmu osoba :)

Kontakt

L Bioline - Kosmetyka Profesjonalna

ul. Walońska 7/3 50-413 Wrocław
Rejestracja: 606 92 72 72
Informacja: 532 175 200